Telefon

E-mail

Meble hotelowe w detalu

Zapytanie ofertowe

  Referencje

  Zobacz dlaczego klienci nam ufają.
  referencje
  Elastyczność w działaniu

  Elements

  W miesiącach kwiecień - lipiec 2022 firma WH Plus wykonała umeblowanie 291 pokoi hotelu - apartamentowca 5 gwiazdkowego obiektu Elements w Świeradowie i dostarczyła siedziska i stoły do części i wspólnych obiektów.

  referencje
  Innowacyjność

  Polana Jakuszyce

  W 2022 roku firma W-H Plus Producent Mebli z siedzibą w Katowicach dostarczała do naszego obiektu Dolnośląskie Centrum Sportu - Polana Jakuszycka w zakresie optymalizacji projektu..
  Bergo
  Szybkość realizacji

  Hotel Mercure

  W okresie od stycznia 2022r. - do sierpnia 2022r. firma WH Plus wykonała umeblowanie 140 pokoi hotelu Mercury w Szklarskiej Porębie oraz umeblowała wszystkie części wspólne obiektu.
  referencje
  Optymalizacja mebli

  Five Seasons

  W miesiącach kwiecień - lipiec 2022 firma WH Plus wykonała w dwóch etapach umeblowanie 80 pokoi apartamentowca Five Seasons 2 i 3 w Szklarskiej Porębie, oraz dostarczyła całe wyposażenie do części wspólnych obiektów.
  referencje
  Dostępność cenowa

  Szyndzielnia

  Na przełomie 2021/2022 roku firma W-H Plus Producent Mebli z siedzibą w Katowicach współpracowała z naszą firmą BB Invest Urszula Socha w zakresie postępowania, realizacji..
  referencje
  Stabilność Finansowa

  Radisson Blu Resort & Conference Center

  W latach 2021 (lipiec) – 2023 (styczeń) firma WH Plus wykonała umeblowanie 235 pokoi hotelu – Radisson Blu Resort & Conference Center w Ostródzie i dostarczyła wyposażenie części wspólnych takie jak lady, loże, szafki basenowe i SPA...

  Finansowanie inwestycji poprzez leasing

  Ponad 30% naszych klientów wybiera leasing mebli hotelowych. Dzięki współpracy z naszymi partnerami finansowymi jesteśmy w stanie zaproponować Państwu atrakcyjne warunki leasingowe.

  Dowiedz się więcej