W naszej ofercie meblowej dostępne są recepcje hotelowe lub tak zwane lady recepcyjne. Dla hotelu recepcja to jeden z najważniejszych elementów aranżacji, gdyż to właśnie ona buduje pierwsze dobre wrażenie. Jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzą goście, miejscem reprezentacyjnym. Odpowiednia aranżacja recepcji pozwala kreować wizerunek całego hotelu. Profesjonalny, serdeczny, ciepły, przyjazny lub elegancki. Dobrze, gdy w widocznym miejscu na recepcji umieszczona jest nazwa hotelu, jego logo lub inne, budzące z nim bezpośrednie skojarzenia.

Praktyczne i piękne recepcje hotelowe

Lupus jako producent mebli dokłada starań, by wykonywane u nas recepcje hotelowe wyróżniały się na tle konkurencji świetnym designem przy zachowaniu najwyższej jakości, praktyczności i wytrzymałości. Mają zaspokoić potrzeby właścicieli, pracowników oraz klientów. Posiadamy stałą ofertę gotowych mebli, który przystosujemy do wybranego zlecenia, a także tworzymy meble na indywidualne życzenie klienta. Nie dopasowane, a stworzone pod jego potrzeby.

Recepcja hotelowa jako funkcjonalne miejsce pracy

Nasze recepcje są projektowane z myślą o komforcie, nie tylko hotelowych gości, ale również personelu. Dla pracownika funkcjonalna i dobrze zaprojektowana recepcja będzie wygodnym miejscem stanowisko pracy, które będzie wpływać na jakość realizowanej przez niego obsługi gości. Samopoczucie pracownika jest bardzo ważne. Buduje, wraz z wnętrzem, pierwszy odbiór naszego lokalu przez wchodzącego właśnie klienta. Projekt powinien być więc tak stworzony, by ułatwić kontakt z klientem poprzez umiejętną konfigurację szuflad, półek i szafek z jednej strony. Z drugiej dostosowujemy blat do takiej wysokości, by zapewnić bezpieczeństwo znajdujących się z nią dokumentów oraz informacji, nie likwidując tym samym prostoty kontaktu i obsługi odwiedzających.