Telefon

E-mail

Meble hotelowe w detalu

Zapytanie ofertowe

  Optymalizacja, oszczędności

  Zauważyliśmy, że poprzez analizę projektu pod kątem materiałowym, wielkości elementów, rodzaju tkanin pozwala zyskać naszym klientom od kilku do kilkunastu procent oszczędności. Potrafimy to dla Ciebie zrobić.

  Optymalizacja kosztów inwestycji

  Zauważyliśmy, że inwestorzy mają dosyć innych spraw żeby zajmować się koordynacją szczegółów wyposażenia z firmami projektowymi.

  Ustalenie aspektów technicznych, sposób montażu, wybór najkorzystniejszej wersji materiału może być dla osoby nie z branży trudne i uciążliwe.

  Dlatego BIEŻEMY TO NA SIEBIE i ustalamy bezpośrednio z firma projektową, a inwestor otrzymuje gotowe rozwiązania do akceptacji.

  Podobnie w procesie realizacji oszczędzimy Twój czas. W tym przypadku zrobimy za ciebie.., odwołując się do Twojej uwagi tylko w przypadkach, które naprawdę tego wymagają.

  Skontaktuj się z nami

  Co zyskasz?

  Obniżysz koszty inwestycji

  Nasze doświadczenie w branży potrafimy sprawnie wykorzystać do optymalizacji kosztów. Wiemy na czym nie warto oszczędzać, a gdzie można przycisnąć aby zainwestować w najbardziej skuteczny, w kwestii zadowolenia gości i kształtowania ich opinii, sposób.

  Dla nas nie są to tylko meble do zrobienia i wstawienia w obiekt, tylko kompleksowa usługa przynosząca wieloletnie korzyści.

  Nie kupisz rzeczy zbyt drogich, lub niepotrzebnych

  Przygotowując własny obiekt hotelowy, nadanie mu indywidualnego charakteru jest niezbędne. Niestety trzeba zwrócić uwagę na to, że wyobraźnia projektantów jest niemal nieograniczona. Z dzisiejszym dostępem do informacji możemy znaleźć projekty w każdym kształcie, nawet prawie niemożliwe do wykonania ze zastosowanych w nich materiałów.

  Taki unikat byłby z pewnością atutem, prawda? Owszem, gdyby Państwa goście byli po studiach materiałoznawczych. Zakładamy, że Państwa goście nie posiadają tak specjalistycznej wiedzy z wąskiego zakresu, dlatego liczymy zależność między ceną a korzyścią. Cenimy sobie wyjątkowe i innowacyjne meble (patrz druciak). Jednocześnie będąc w branży na tyle długo, że szczerze podpowiemy Państwu najbardziej optymalne rozwiązania.

  Zwiększysz zysk poprzez lepsze wykorzystanie przestrzeni

  Aranżacja mebli jest trudną sztuką. Nie każdą wnękę da się zabudować taką szafą, która byłaby też funkcjonalna. Odpowiednie ustawienie mebli pozwala na manipulowanie przestrzenią tak, aby jej estetyka spełniała nasze oczekiwania.

  Kupisz wszystko u jednego dostawcy

  Tkaniny hotelowe, lampy czy sprzęty niezbędne w apartamentach. U nas skompletujesz wyposażenie bez potrzeby szukania kolejnych dostawców lub delegowania tych zadań.

  Sprawdź czy możemy obniżyć koszty Twojej realizacji

  Wyślij zapytanie