Dobrze, ergonomicznie i komfortowo wyposażone pokoje powodują, że goście chętnie powracają i polecają obiekt innym. Dzieje się tak poprzez pracę trwającą od możliwie najwcześniejszych etapów realizacji projektu. To najczęściej czas, kiedy powstają fundamenty nowego hotelu lub apartamentowca. Jeśli tak się stanie, to w efekcie końcowym wszystkie meble, nawet w nietypowych pokojach pasują, instalacja elektryczna i hydrauliczna zgadza się z rozstawieniem mebli, a termin realizacji jest łatwo dotrzymany.

Aby osiągnąć taki rezultat od początku współpracujemy z inwestorem i ekipami budowlanymi realizującymi projekt. Wykonujemy pokój wzorcowy, a ponieważ to zwykle nie wystarcza, inwentaryzujemy wszystkie pomieszczenia, dokładnie omawiamy projekt elektryczny, będący podstawą zgrania wyposażania, pracujemy nad wyeliminowaniem lub zamaskowaniem nierówności ścian i wnęk. Na każdym z etapów wykorzystujemy naszą bogatą wiedzę i doświadczenie.

Wielokrotnie, kiedy założone terminy realizacji wydawały się nierealne, taka praca i kooperacja przynosiła oczekiwane efekty i to bez jakichkolwiek jakościowych kompromisów. Nie ukrywamy, że napotykając nieprzewidziane trudności, pracujemy dłużej, aby je wyeliminować.

Detaliczny sklep online z naszymi meblami: https://sklep-z-meblami.pl

Zapraszamy do współpracy.

YouTube video

 

Nasza ekipa:

Montujemy z troską o Twój obiekt

Detaliczny sklep online z meblami: https://sklep-z-meblami.pl


Udostępnij: udostępnij na facebook'u