fb-pixel

Pozostańmy w kontakcie !

Wyślemy do Ciebie maksymalnie jedną wiadomość miesięcznie, pamiętaj że w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Podaj swój adres email aby zapisać się do naszego newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (adresu e-mail) zawartych w zgłoszeniu, w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.
Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest firma Lupus Producent Mebli z siedzibą w Katowicach (40-335), ul. Obrońców Westerplatte 89. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: info@w-h.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu dostarczenia newslettera, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej czy do państw trzecich. Dane osobowe przechowywane są przez okres prenumeraty. Wnioskodawca ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie wynika z przepisów, na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.
Podając swój adres email i zaznaczając pole zgody dobrowolnie zgadzasz się z polityką prywatności obowiązującą na tej stronie.