fb-pixel

Już ponad 3000 sztuk w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

  

Łózko hotelowe Tytan

Firmy Lupus ma w swojej ofercie wysokiej jakości łóżka hotelowe. Producent wprowadził między innymi na rynek uniwersalne łóżko Tytan. Dzięki sowim zaletom oraz wyjątkowej funkcjonalności model stał się hitem sprzedaży i często pojawia się w hotelowych aranżacjach.

Łóżko hotelowe Tytan to połączenie wysokiej jakości, minimalistycznego designu i praktyczności. Podstawową zaletą tego modelu jest możliwość dostosowania go do różnorodnych potrzeb -zarówno na etapie zamawiania produktu, jak i w trakcie użytkowania.

Łóżko hotelowe tytan jest dostępne w kilkudziesięciu kolorach do wyboru. Dzięki temu można precyzyjnie dopasować meble do wystroju wnętrz w pokojach. Pokrycie jest wykonane z wysokiej jakości tkanin, w tym z tkanin zmywalnych, łatwych do utrzymania w czystości. Nóżki łóżka są wykonane z metalu i są pokryte okleiną drewnopodobną. Dzięki temu są jednocześnie bardzo wytrzymałe oraz wyróżniają się wysoką estetyką wykonania. Dużą zaletę stanowi możliwość zastosowania kółek w łóżkach zamiast nóżek, jeśli łózka hotelowe mają być często przemieszczane i używane np. w charakterze dostawki.

Możliwość łączenia łóżek

Łóżka hotelowe Tytan maja standardowe wymiary, 90×200 cm. Są to łóżka jednooosobowe, z możliwością łączenia. Zestawienie dwóch zwykłych łóżek jednoosobowych może być niewystarczające dla uzyskania w pełni komfortowego łóżka dla pary. Dzięki specjalnemu systemowy łózka Tytan mogą zostać w łatwy sposób złączone dla wyeliminowania możliwości rozsuwania się. Nóżki łóżek łączy się za pomocą zaczepów, a materace mogą być łączone za pomocą zamków błyskawicznych. Jest to bardzo łatwy sposób na szybkie dostosowanie pokoju do oczekiwań hotelowych gości.

Łózka Tytan są wyposażone w lekki i wygodny materac, który dobrze dopasowuje się do ułożenia ciała podczas snu. Jest to produkt, który na długo zachowuje swoje właściwości dzięki najwyższej jakości wykonania.

Łóżka Tytan są hitem w naszej ofercie również dzięki korzystnemu stosunkowi jakości do ceny. Jest to wysokiej klasy wyposażenie spełniające najwyższe standardy, jeśli chodzi o funkcjonalne łóżka hotelowe. Ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

Łóżko hotelowe TYTAN między innymi możecie Państwo obejrzeć w realizacjach dla wybranych hoteli:


Udostępnij: udostępnij na facebook'u