Potrzebne Ci krzesła hotelowe w większej ilości? Wybierz krzesła hotelowe od producenta mebli Lupus, które są wyśmienitym połączeniem najwyższej jakości oraz konkurencyjnych cen. W naszej ofercie posiadamy meble, które zyskały zaufanie klientów w wielu obiektach gastronomicznych, hotelowych oraz konferencyjnych w naszym kraju.

Sztaplowane krzesła hotelowe najwyższej jakości

Organizacja hotelu to nie lada wyzwanie, dlatego właściciele hotelu tak bardzo doceniają praktyczne rozwiązania. Właśnie dla nich stworzyliśmy ofertę sztaplowanych krzeseł hotelowych, które pozwalają ich wygodne i kompaktowe układanie. Projekt i wykonanie krzesła zostały tak wykonane, by dać Wam możliwość poukładania ich na stosie, na który złoży się aż kilkanaście egzemplarzy. Wynikiem takiego zabiegu będzie zmniejszona powierzchnia, jaką zajmą po składowaniu ich w magazynie, który od teraz nie musi być ogromny.

Gdzie sprawdzą się nasze krzesła hotelowe?

Nasze krzesła hotelowe doskonale sprawdzają się w hotelowych restauracjach i pokojach dla gości, jak również we wszystkich pozostałych pomieszczeniach na terenie obiektów, jak na przykład w salach konferencyjnych. Krzesła sztaplowane są szczególnie funkcjonalnym wyposażeniem większych powierzchni, gdzie wystrój jest często zmieniany lub które wymagają codziennego sprzątania. Przy swojej szczególnej konstrukcji, krzesła sztaplowane nie tracą na atrakcyjnym wyglądzie i są bardzo komfortowe.

Jakie krzesła możesz u nas znaleźć?

Oferujemy eleganckie krzesła drewniane, krzesła tapicerowane, wysokie stołki barowe (hokery), komfortowe krzesła z podłokietnikami i wiele więcej. Duży wybór krzeseł hotelowych z oferty Lupus pozwala perfekcyjnie dopasować wyposażenie do każdego wnętrza pod względem funkcjonalności i stylu.

Dobry design i najwyższa jakość

Krzesła hotelowe Lupus to połączenie solidności oraz doskonałego designu. Wiemy, jak ważny w hotelowych wnętrzach jest wystój, który ma ogromny wpływ na zadowolenie klientów oraz na wizerunek obiektu. Meble hotelowe powinny być odpowiednio wytrzymałe, by na długo zachowywały swoją funkcjonalność oraz estetykę. Muszą być przy tym również atrakcyjne pod względem wizualnym i spójne z koncepcją obiektu.

Krzesła Lupus pełnią nie tylko rolę użytkową, ale także dekoracyjną. W naszej ofercie znaleźć można zarówno uniwersalne hotelowe krzesła o minimalistycznej formie, pasujące do wszystkich aranżacji, jak również modele stylizowane i nowoczesne. Różnorodność prezentowanych krzeseł sprawia, że z ich pomocą można podkreślić urok każdego wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu jest ono urządzone.

Krzesła do każdego wnętrza

W kolekcji Lupus dostępne są meble pasujące do modnych wnętrz w stylu loftowym, skandynawskim, glamour, art deco, vintage i nie tylko. Eleganckie tapicerowane krzesła do klasycznych aranżacji, doskonale sprawdzające się w restauracjach. Wygodne fotele do pokojów hotelowych, jak również proste i funkcjonalne krzesła sztaplowane o minimalistycznym wyglądzie, pasujące do każdej sali konferencyjnej. Szeroki wybór krzeseł sprawia, że poszczególne modele sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach.

Stylowe krzesła stają się więc podkreśleniem wyjątkowych aranżacji danego wnętrza, sprawiając, że te prezentuje się spójnie, elegancko i z klasą. Krzesła do hoteli, restauracji i innych obiektów użytkowych zostały wykonane z wielką precyzją, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu można mieć pewność, że jest to produkt wytrzymały i trwały, który przez wiele lat będzie wyglądał jak nowy.

Komfortowe i wytrzymałe krzesła

Oferta krzeseł hotelowych Lupus powstała, aby dostarczyć użytkownikom najwyższy komfort, wygodę oraz jakość, w tym niebywałą wytrzymałość. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów oraz uczciwe podejście do klienta sprawiają, że nasze meble są zakupem na lata. Dostosowując ofertę do konkretnych potrzeb, z pewnością spełnimy wymagania gigantów hotelowych, jak również niewielkich, regionalnych obiektów z niedużym budżetem.

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje naszych  krzeseł, które z pewnością staną się inspiracją do urządzenia niejednego hotelu, restauracji czy pokoju hotelowego. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, dlatego jesteśmy w stanie przygotować ofertę wedle indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą krzeseł, które docenione zostały przez branżę hotelarską w Polsce i na świecie.