Utrzymanie pozytywnej opinii o obiekcie to wyzwanie. Im większy status hotelu tym większe wymagania gości. A co za tym idzie, ostrzejsze opinie. Elementem, który potrafi wybić się na ich tle i pokazać mocne strony hotelu jest jego wyposażenie.

Nasze meble robią różnicę

 

Badając opinie o obiektach hotelowych z naszym wyposażeniem udało nam się wykazać, że 97% gości wystawiających opinie chwali wystrój pokoju – nawet Ci piszący negatywne opinie dotyczące innych aspektów.

Doskonałe meble są fundamentem, na którym możesz budować swoją internetową wizytówkę. Dostarczają wrażeń estetycznych, którymi gości chętnie się dzielą. Zapewnia to kampanię reklamową, której ufają Twoi kolejni potencjalni klienci.

100% gości zwraca uwagę na jakość wyposażenia – jest to aspekt zawsze komentowany przez gości.

 

O Platinum Mountain Resort:

„Zakwaterowanie: Bardzo ładnie urządzone pokoje i apartamenty. Wszystko jest absolutnie czyste (…) ” – opinia z google

„Wszystko było super! Pokój piękny, bardzo wygodny, wygodne łóżko, lokalizacja świetna :). (…) – opinia z booking

Po wymianie wyposażenia meblowego na z naszej produkcji zauważyliśmy, że punktacja hotelu wzrosła o co najmniej jeden punkt. Tak duży skok w opiniach zawdzięczamy dopasowaniu mebli pod potrzeby Twoich gości.

 

O DB Hotel

„Jestem bardzo zadowolona z pobytu w DB Hotel. Bardzo dobre warunki, bardzo czysto w pokojach bardzo dobre wyciszenie pokoi. Przemiła i kompetentna obsługa. Recepcja, bar, restauracja, każda osoba z obsługi z uśmiechem do klienta:)” – opinia z google

„Pokój był bardzo czysty, nowoczesny, wygodne łóżka, różnej wysokości poduszki, w pełni funkcjonalna klimatyzacja (…) – opinia z booking

Długoletnie doświadczenie na rynku pozwoliło na się utrzymać i rozwijać, a przede wszystkim obserwować wymagania gości – choćby technologią materiałów mebli wyciszających pokój hotelowy https://www.wyposazenie-hotelowe.pl/meble-akustyczne-halasochlonne/. Efekty naszych funkcjonalnych rozwiązań można zobaczyć wśród opinii publicznej. Meble są określane jako nowoczesne, stylowe, z charakterem…

 

O Hotelu Korona Wrocław:

„(…) Mimo, że przy samym rynku to w pokoju jest cicho. Pokój przestronny i elegancki. Wygodne łóżko. Duża szafa. Wszystko, co niezbędne w wyposażeniu.” – opinia z google

„Pokoje bardzo czyste, łóżka wygodne. Hotel ma wszystko na poziomie. (…)” – opinia z booking

Powoduje to wzrost zainteresowania Twoich potencjalnych klientów, ale także samoistną reklamę. Zauważyliśmy trend na rynku, w którym to zadowoleni klienci sami dzielą się „perełkami” do jakich może należeć Twój obiekt.

Największą zmianę udało nam się zaobserwować zaraz po zakończeniu prac remontowych. Goście chętnie prześcigali się, żeby potwierdzić nowości. Takie zmiany nie przejdą niezauważone.

Dlatego wiemy jak ważny jest bezkompromisowy montaż mebli. Oferując kompleksowe wyposażenie jesteśmy w stanie zapewnić jakość od momentu zlecenia produkcji do jeszcze długo pozyskiwanych ocenach mebli przez gości. Mamy sprawdzonych ludzi i sprawdzony kontakt z klientem, co potwierdzają kolejne realizacje u naszych klientów. Z nami możesz planować długofalowe inwestycje, nie testując różnych oferentów po drodze. Sprawdzisz to korzystając z naszej 10-letniej gwarancji na meble.

 

5% opinii jedno i dwu gwiazdkowych – to dużo?

Opinię może wystawić każdy. Nieważne czy ta osoba nocowała w hotelu czy zraziła ją barwa głosu recepcjonistki czy ceny pokoi. Dlatego warto jest dać gościom możliwość wystawienia merytorycznej opinii poprzez zapewnienie detali, które umilają pobyt.

 

O hotelu Żelechów:

„ […] Pokój nie za duży, ale wystarczający, łóżka bardzo wygodne. (…)” – opinia z google

„jedzenie bardzo dobre. Warunki zakwaterowania znakomite. Strefa spa i masaże świetne.” – Opinia booking

 

Wnioski

Zmiana wyposażenia na nowe naszej produkcji spowodowała znaczny wzrost opinii o obiekcie hotelowym. Pozwoliło to także uzyskać szybką reakcję ze strony gości, którzy szybko zauważyli świeżo wyremontowany obiekt, przez co zmiany nie przejdą niezauważone. O gustach się nie dyskutuje, ale mimo to udało nam się dopracować nasze wyposażenie pod względem designu i potrzeb Twoich gości, aby Państwo nie musieli się martwić o zadowolenie swoich odwiedzających.