W dniach 19-22.10.2022 będziemy obecni na targach Warsaw Home & Contract w Warszawie. Warsaw Home & Contract to największe i najważniejsze w Polsce targi w dziedzinie mebli domowych i kontraktowych.

Odwiedź nasze stanowisko, by porozmawiać o najnowszych trendach w branży HORECA. Zapraszamy do stanowiska F 1.11 w hali F, by poznać nasze najnowsze modele łóżek, foteli oraz krzeseł, a także zapoznać się z naszymi najnowszymi realizacjami. 

Biznesowe targi wnętrz to również świetna okazja, by nawiązać kontakty biznesowe lub dokonać zakupów detalicznych. Dysponujemy dużym stoiskiem wystawienniczym, które umożliwia nam prezentację naszych produktów w różnych sceneriach. Zapraszamy architektów, projektantów wnętrz i właścicieli hoteli do odwiedzenia naszego stoiska i porozmawiania o tym, jak nasze produkty mogą pomóc im w tworzeniu komfortowych, nowoczesnych i stylowych wnętrz. Do Państwa dyspozycji będzie zespół naszych pracowników, którzy chętnie przy kawie opowiedzą Państwu więcej o możliwościach nawiązania współpracy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, skontaktuj się z nami. Obserwuj nas na Facebooku.


Odbierz darmowy bilet!

Wypełnij poniższy formularz, a odeślemy Ci bezpłatny bilet wstępu na targi.


    Czekamy na Państwa na targach Warsaw Home & Contract w Warszawie!

    Link do wydarzenia