Co zrobić, aby aneks kuchenny nie zepsuł nam wyglądu pokoju i do niego pasował, a co najważniejsze, aby aneksu nie przypominał, kiedy nie pełni takiej funkcji?

Rozwiązanie: #KomodoKuchnia
Aneks kuchenny wyglądający jak komoda. Po otwarciu górnego blatu, który pełni także funkcję ochronną ściany, ukazuje się nam właściwy blat kuchenny z dwupalnikową płytą grzewczą i zlewozmywakiem. Blat jest wytrzymały na wysoką temperaturę i wilgoć.

W jednej z szafek mieści się minibar z zamrażalnikiem, pod blatem znajduje się szafka na naczynia.

Po złożeniu wracamy do funkcji komody, która nie różni się wyglądem i formą od innych mebli i stanowi znakomite uzupełnienie wystroju pokoju.

Ten konkretnie model zastosowano w pierwszym ***** hotelu w Karpaczu

Aneks kuchenny ukryty w komodzie.

Co zrobić, aby aneks kuchenny nie zepsuł nam wyglądu pokoju i do niego pasował, a co najważniejsze, aby aneksu nie przypominał, kiedy nie pełni takiej funkcji? Rozwiązanie: #KomodoKuchniaAneks kuchenny wyglądający jak komoda. Po otwarciu górnego blatu, który pełni także funkcję ochronną ściany, ukazuje się nam właściwy blat kuchenny z dwupalnikową płytą grzewczą i zlewozmywakiem. Blat jest wytrzymały na wysoką temperaturę i wilgoć.W jednej z szafek mieści się minibar z zamrażalnikiem, pod blatem znajduje się szafka na naczynia.Po złożeniu wracamy do funkcji komody, która nie różni się wyglądem i formą od innych mebli i stanowi znakomite uzupełnienie wystroju pokoju.Ten konkretnie model zastosowano w pierwszym ***** hotelu w Karpaczuwięcej na https://www.wyposazenie-hotelowe.pl

Opublikowany przez Lupus Producent Mebli Wtorek, 8 stycznia 2019

Detaliczna sprzedaż online tego produktu jest dostępna w na sklepie optimum-meble.pl